Wielka Gra Miejska w Suchej Beskidzkiej

Już w sobotę 24 lipca odbędzie się piąta edycja wielkiego hitu Biblioteki Suskiej – Wielkiej Gry Miejskiej pt.: „Wehikuł Czasu”. Tym razem z okazji 125-lecia nadania praw miejskich Suchej Beskidzkiej, zabierzemy uczestników gry w niezwykłą podróż w czasie do Cesarsko – Królewskiej Suchej. Gracze wcielą się w role śmiałków, którzy cofając się w przeszłość będą musieli zmienić bieg wydarzeń, aby zapobiec katastrofie w przyszłości.

Wielka Gra Miejska to cieszące się ogromnym zainteresowaniem, zorganizowane z epickim rozmachem wydarzenie, które zawsze gromadzi komplet graczy i za każdym razem pozwala przenieść się uczestnikom do innej rzeczywistości.

W piątej edycji Wielkiej Gry Miejskiej po raz pierwszy użyta zostanie niezwykle popularna na całym świecie aplikacja mobilna do tworzenia gier miejskich – Actionbound. Dzięki czemu, poza tradycyjnym pokonywaniem trasy i mierzeniem się z różnego rodzaju wyzwaniami, gra zostanie wzbogacona o multimedialne efekty i nowe rodzaje zadań. Do udziału w grze niezbędny będzie smartfon lub tablet z dostępem do Internetu (jeden na drużynę) oraz zainstalowana darmowa aplikacja Actionbound.

Jak zwykle podczas naszej gry nie zabraknie niecodziennych wyzwań i zagadek, emocjonującego wyścigu z czasem i oczywiście wspaniałych nagród jakimi m.in. są pobyt w luksusowym hotelu Molo Resort, bilety do Parku Rozrywki Energylandia oraz bilety do Parku Linowego Trollandia.

Cieszące się ogromną popularnością gry miejskie łączące w sobie ruch na świeżym powietrzu z niebanalną rozrywką intelektualną i zapewniające dreszcz rywalizacji to rozrywka dosłownie dla każdego. Gra „Wehikuł czasu” adresowana zarówno dla osób dorosłych jak i młodzieży. W skład drużyn (2-4 osób) mogą wchodzić rodziny, znajomi, czy koledzy ze szkoły. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba, która ukończyła 12 lat.

Zgłoszenia 2-4 osobowych drużyn przyjmowane będą do 23 lipca do godziny 15.00
osobiście: w Bibliotece Suskiej, ul. Mickiewicza 27,
telefonicznie: 33 812 08 33, 33 812 08 34
mailowo: sucha@bibliotekasuska.pl.

Rejestrując grupę należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników ich wiek oraz numery telefonów.

Biorąc udział w grze należy :zabrać ze sobą smartfon lub tablet w systemie Android lub iOS z zainstalowaną darmową aplikacją ACTIONBOUND (Pobierz aplikację)

  • upewnić się czy jest włączona usługa lokalizacji GPS i mobilny dostęp do Internetu
  • pamiętać o naładowaniu baterii, warto zabrać ze sobą power bank.
  • zabrać wygodne obuwie, nakrycie głowy, napoje oraz coś przeciwdeszczowego


Partnerami Biblioteki Suskiej i współorganizatorami przedsięwzięcia są: Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka, Muzeum Miejskie w Suchej Beskidzkiej oraz Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Informacja ze strony internetowej: bibliotekasuska.pl

Zobacz najnowsze i archiwalne wydarzenia:

Łączy nas Babia Góra

Budzów
Budzów
Bystra-Sidzina
Bystra-Sidzina
Jablonka
Jablonka
Miasto Jordanów
m. Jordanów
Koszarawa
Koszarawa
Lanckorona
Lanckorona
Lipnica-Wielka
Lipnica-Wielka
Maków Podhalański
Maków Podh.
Mucharz
Mucharz
Stryszawa
Stryszawa
Sucha Beskidzka
Sucha Besk.
Zawoja
Zawoja
Zembrzyce
Zembrzyce

STOWARZYSZENIE GMIN BABIOGORSKICH
ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka, tel. 665-053-572

×
×

Koszyk

Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich - logotyp

DZIĘKUJEMY
właśnie wysłałeś wiadomość

Postaram się na nią jak najszybciej odpowiedzieć

Skip to content