Wyróżnienie za kalendarze

26 października 2018 roku podczas 22. Międzynarodowych Targów Książki w KrakowieStowarzyszenie wspólnie z Babiogórskim Parkiem Narodowym odebrało wyróżnienie przyznane przez Centralny Ośrodek Turystyki GórskiejPTTK za kalendarze: Siła babiogórskich roślin, Babiogórskie ptaki, Babiogórskie grzyby, Babiogórskie ssaki, Babiogórskie motyle. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach 3. Międzynarodowego Konkursu „Najlepsze wydawnictwa o górach”, Kraków 2018.

Organizatorami konkursu byli: Targi w Krakowie, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK i Wydawnictwo „Karpaty” Andrzej Łączyński. Na konkurs nadesłano 138 tytułów z 38 firm wydawniczych z 7 krajów (Czeska Republika, Francja, Polska, Rumunia, Słowacka Republika, Wielka Brytania i Włochy).

Zarząd Stowarzyszenia serdeczniedziękuje organizatorom konkursu za przyznanie wyróżnienia. Jest to wyraz uznania i docenienia wysiłku wszystkich osób, które przyczyniły się do wydania tych pięknych kalendarzy, a także motywacja do dalszej pracy wydawniczej Stowarzyszenia.

Jednocześnie składa serdeczne gratulacje wszystkim laureatom konkursu, a szczególnie Stowarzyszeniu na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju „Przysłop” w Zawoi za zajecie III miejscaw kategorii – Popolarnonaukowe, Monografie i Inneza książkę „Przysłop z widokiem na historię”.

Zobacz najnowsze aktualności:

Łączy nas Babia Góra

Budzów
Budzów
Bystra-Sidzina
Bystra-Sidzina
Jablonka
Jablonka
Miasto Jordanów
m. Jordanów
Koszarawa
Koszarawa
Lanckorona
Lanckorona
Lipnica-Wielka
Lipnica-Wielka
Maków Podhalański
Maków Podh.
Mucharz
Mucharz
Stryszawa
Stryszawa
Sucha Beskidzka
Sucha Besk.
Zawoja
Zawoja
Zembrzyce
Zembrzyce

STOWARZYSZENIE GMIN BABIOGORSKICH
ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka, tel. 665-053-572

×
×

Koszyk

Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich - logotyp

DZIĘKUJEMY
właśnie wysłałeś wiadomość

Postaram się na nią jak najszybciej odpowiedzieć

Skip to content