Wyróżnienie

Publikacja „Babia Góra i okolice. Przewodnik po obszarze Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich” została wyróżniona przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie na XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej w kategorii „przewodniki”. Celem przeglądu jest promocja wartościowych publikacji krajoznawczych i turystycznych ukazujących się na polskim rynku księgarskim. Publikacje oceniane były pod kątem krajoznawczej zawartości, formy prezentacji walorów opisywanego terenu oraz poziomu edytorskiego.

Przegląd zorganizowany był pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej i Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek. Towarzyszył on Międzynarodowym Targom Poznańskim Tour Salon 2015, które odbyły się w dniach 15-17 października 2015 roku.

Stowarzyszenie serdecznie dziękuje Centralnemu Ośrodkowi Turystyki Górskiej w Krakowie za docenienie wysiłku włożonego przez autora Marcina Leśniakiewicza w opracowanie tak obszernego i dokładnego przewodnika po 14 gminach należących do Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich. Otrzymane wyróżnienie, zapewne przyczyni się do szerokiej promocji przewodnika, a pośrednio do ożywienia aktywności turystycznej terenów wokół Babiej Góry.

MM

Zobacz najnowsze aktualności:

Łączy nas Babia Góra

Budzów
Budzów
Bystra-Sidzina
Bystra-Sidzina
Jablonka
Jablonka
Miasto Jordanów
m. Jordanów
Koszarawa
Koszarawa
Lanckorona
Lanckorona
Lipnica-Wielka
Lipnica-Wielka
Maków Podhalański
Maków Podh.
Mucharz
Mucharz
Stryszawa
Stryszawa
Sucha Beskidzka
Sucha Besk.
Zawoja
Zawoja
Zembrzyce
Zembrzyce

STOWARZYSZENIE GMIN BABIOGORSKICH
ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka, tel. 665-053-572

×
×

Koszyk

Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich - logotyp

DZIĘKUJEMY
właśnie wysłałeś wiadomość

Postaram się na nią jak najszybciej odpowiedzieć

Skip to content